Yarağını Böbreklerimde Hissettim

tecavüz hikayesi

Selam sevgili seks hikaye okurları ben hiç lafı eveleyip gevelemeyeceğim. Gerçekten çok fazla kaşar bir kadınımdır. Yattığım erkek sayısını kendim dahi bilmem. Hatta kafama birtanesini takmışsam gözüm hiçbir şey görmez. En sonunda da ne yapar eder elde ederim istediğimi. Bir çok aşırı kez kendi cinsimden birileri ile de beraber oldum. Yani lezbiyen birliktelikler yaşadım. Tabi kendimi siktirecek bir tanesini bulamayınca da defalarca kendi amıma vibratör falan soktum. Yani ne kadar seks düşkünü olduğumu buradan bile anlayabilirsiniz aslında. Her gece birinin yatağına girerim ve sikişmeden de sorunsuzca edemem. Bizim meslek yerine alışveriş yapmaya gelen Yılmaz adında bir tanesi vardı. bundan böyle o kadar çok gidip geliyordu ki bizim devamlı müşterimiz durumuna gelmişti. çok yakışıklıydı ve gerçekten de harika bir vücudu vardı. onu her gördüğümde amımın suları şarıl şarıl akmaya başlıyordu.

Neyse Yılmaz yeni bir ev tutmuştu ve bizim mağazaya da oraya yeni eşyalar almaya gelmişti. Ben de hemen müsait olan mobilyaları gösterdim ve o da kararını verdi. hemen aldıklarının parasını peşin ödedi ve mağazadan çıktı. Tabi benim dikkatimi çeken bir şey vardı ben onunla ilgilenirken o da benim kalçalarımı kesiyor hatta beni yiyecekmiş bunun gibi bakıyordu. bundan böyle o lahza aklıma takıldı bu adamı bir biçimde ikna etmem ve onunla beraber olmam gerekiyordu. Eşyaları evine gönderdik ve bundan sonra planımı devreye soktum. Zamanını bekledim ve aradan bir hafta geçtikten sonra da hemen adamı aradım. Amacım natürel ki kendimi siktirmekti lakin adama eşyalardan memnun olup olmadığını sordum. O da kibarlık edip ona olan yardımlarımdan dolayı beni yemeğe çıkartmak istediğini söyledi. Ben zaten dünden razıydım tabi adamın teklifine derhal atladım.

Akşam olmak bilmiyordu aşırı heyecanlanmıştım. hemen meslek bitiminde eve geçtim ve en seksi kıyafetlerimi üzerime giydim. Bana kalan artık adamı oturup beklemekti. Beni evden arabasıyla alacaktı. Nihayet geldi ve beni aldı birlikte lüks bir restorana gittik. Buraya geldiğimizde adamın ne kadar varlıklı olduğunu daha da iyi anlamıştım. Gerçi ben adamın zenginliği ile değil beni sikmesiyle ilgileniyordum. hemen restoranda onun ayırttığı masada oturduk ve yemek yedik. Tabi yemek sırasında alkol de vardı ve hatta alkolü biraz fazla dahi kaçırmıştık. Bunun sonunun yatakta biteceği belliydi. Yemek bitip çıkınca kahve içmek için bana gidelim dedi. Tabi amacın kahve olmadığını ikimiz de biliyorduk ben hemen kabul ettim. Eve geldiğimizde bana önce evi gezdirdi ve sonra salona geçtik. Daha sonra da tekrardan içki içmeye başladık. Tabi bu içki uzun sürmedi ve doğrudan sevişmeye başladık.

Zaten bu gecenin sonunda sevişeceğimizden emindim ve o yüzden de hazır gelmiştim. içimde dantelli sütyen ve tanga vardı. adam bir yandan beni soymaya bir yandan da öpmeye devam ediyordu. Daha sonra hemen önğmde diz çöktü ve amımı yalamaya başlanıyor. Uzun bir süre amımla ilgilendikten sonra da ben onun sikini görmek istedim. Ona komut verdim ve soyun dedim. adam benim bu tavrımı yadırgayarak önğmde soyundu ve ben de derhal o devasa sikini ağzıma aldım ve yalamaya başladım. Ağzıma zor sığan o yarağı gerçekten içimde istiyordum. Adama gene komut vererek sırt üstü yat dedim. adam yatınca da yarrağının üstüne oturmaya başladım. içime aldığımda gerçekten dünyalar benim olmuştu. O gece sabaha kadar çığlıklarım noksan olmadı harika bir sikiş yaşadım.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir