Karım Türbanlıydı Ama..

tüt

Selam seks hikayesi okuyucuları. Türbanlı karımla yıllardan bu güne evliyiz ve her şeyimiz de iyi gidiyor. Karımın başkası ile de yattığını biliyorum. aslında biraz da buna benim davranışlarım sebep olmakta. nedeniyse ben karımı hiçbir zaman kısıtlamadım ve onu hiç kıskanmadım. Neyse buraları kısa kesip derhal hikayeme başlamak istiyorum. Türbanlı sex hikayelerini okuyunca benim de aklıma karımın yaptıklarını sizlerle paylaşmak geldi. Benim karım uzun boylu 28 yaşında fakat yaşını göstermeyen minyon tipli bir kadındır. Türbanlıdır lakin her süre belli giyinir. Sanırım karım eskiden açıkken bu kadar erkeklerin beğenisini çekmiyordu. lakin kapanınca giydiği dar kıyafetler onu daha ilgi cazibeli bir bayan durumuna getirmiştir. Karımın gerçekten fiziği mükemmel onu karım bulunduğu için övüyorum sanmayın neyse onu anlatıyorum. Karımla benim seks yaşamımızda her zaman iyidir ama en son sevişmemizde karımın ateşli ve istekli hali gözümden kaçmadı. Benimle sevişirken sanki başkasıyla da sevişiyormuş gibiydi.

 

Sikişmemiz bittikten sonra yatakta bir sigara yakıp sohbet etmeye başladık. Ona bu akşamki değişikliğin nedeni sordum. O da bana meslek yerinde bir adamın kendisine aşırı talep gösterdiğini ve onun da tahrik olduğunu falan anlattı. Ben de siktir o süre kendini ben de sizi izleyeyim dedim. Benden bu sözü duyunca ateşli karım derhal gaza geldi ve adama mesaj attı. Yanımda adamla mesajlaşmaya başladılar. Onların seksi konuşmaları beni de tahrik etmeye başladı. Karımı sikişirken izleme düşüncesi bana da heyecan vermişti. hemen ertesi gün karım adamı ayarlamıştı. Zaten karımın cazibesine karşı koyabilecek bir adam tanımıyorum. O gece adam bize gelecekti gerçekten bana o gün akşam olmak bilmedi. Akşam meslek çıkışında derhal hızlı bir biçimde eve geldim ve çok heyecanlıydım. Karım evde beni bekliyordu ve adamda yanındaydı.

 

Normalde karım evde türban takan bir kadın değildir ama bu akşam türbanını çıkarmamıştı bu hal beni şaşırtmıştı. hemen adamla biraz sohbet ettim. Karım sohbet sırasında benim yanımda oturuyordu ama ben adama karımın yanına geçmesini söyledim. nedeniyse bu akşam o sikecekti karımı ve ben derhal başlamalarını istiyordum. Adam önce çekingendi ama karım adamın yarağına elini atınca adam da açılmaya başladı. Karım adamın yarağını avuçluyor adam da onun memelerini okşuyordu. Biraz sonra da ateşli şekilde öpüşmeye başladılar. Ben de kendimi tutamadım ve derhal yarağımı dışarıya çıkarttım ve okşamaya başladım. En sonunda adam elini karımın amına attı ve karımın inlemeleri başlandı. Bende  bundan sonra yarağımı daha katı bir biçimde okşamaya başlamıştım. Adam karımı ayağa kaldırdı ve hem öpmeye hem de soymaya başlanıyor. O lahza o kadar azdım ki kendimi bırak ben sikeyim dememek için zor tuttum.

 

bundan böyle karımın başında sadece türbanı kalmıştı ikisi de karşımda çıplak haldeydi. Sanırım adam karımı bu şekilde sikmek istemişti o nedenden dolayı türbanı çıkartmamışlardı. Karım adamın önümnde diz çökerek yarağını ağzına aldı ve bir zaman yaladı. Daha sonra da adam onu koltuğa oturtup bacaklarını iki yana açarak amını dilemeye başlanıyor. Karımın aldığı zevk hem sima ifadesinden hem de inlemelerinden anlaşılıyordu. Yaklaşık 10 dakika adam karımın amını yaladıktan sonra koltuğa oturdu. Bunu gören karım da adamın üzerine çıktı ve biraz yarağı amına sürttükten sonra üzerine oturmaya başladı. devamlı keyif sesleri çıkararak adamın kucağında zıplıyordu. Ben de kendimi tutamamaya başlamıştım. Yarrağıma sert bir şekilde asılıyordum. Adam karımı belinden tutarak onun zıplamasına yardım ediyordu. Bu şekilde 15 dakika kadar sikiştiler ve en sonunda üçümüz aynı anda boşaldık. Karımın sikilmesinden çok haz aldım.


Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/hikayeblog/public_html/wp-content/themes/happenstance/single.php on line 65

Warning: file_get_contents(http://wp.com.tr/reklam/reklam.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/hikayeblog/public_html/wp-content/themes/happenstance/single.php on line 65

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir