Eniştem Sikerken Karıcım Diyordu

3

Belki bayanlar benden nefret edebilir onlarıda anlıyorum fakat sex hikayemi okuduktan sonra bana hak vericekler.ismim Ela. 40 yaşımda, evli, balık etli, çok aşırı hoş dyetişkin dik göğüslere, hoş pürüzsüz vücuda, yuvarlak kalçalara, sütün bu gibi bacaklara sahip, beyaz tenli bir kadınım. Kocamla hiçbir hususta anlaşamıyoruz, halen cahilin tekidir. 9 cm kamışı mevcut, kendi de esasen küçük tefek bir adamdır. Kocamla anlaşarak ayrılmaya karar verdik ve beni kızkardeşimin evine bıraktı gitti. O akşam kızkardeşimle oturduk eniştemin eve gelmesini bekledik. Eniştem gece yarısından sonra geldi. Eniştemle sarılıp öpüştük, durum hatır sordu. Bana kocamı ve çocuklarımı problemca, kızkardeşim, “Ablam ayrılıyor kocasından!” dedi. Eniştem sebebini sordu. “Anlaşamıyoruz enişte…” dedim. Eniştem evlerinde istediğim kadar kalabileceğimi anlatım etti. Bir zaman daha sohbet ettik, zaman geç olmuştu, herkes odasına gitti yattı. Günler geçiyordu. Dikkatimi çekmişti, eniştem eve her gece içkili gelip, sessiz sedasız odalarına gidiyor yatıyor, sabah erkenden kalkıp işine gidiyordu. Bir ay geçmişti aradan. Mşayetse kızkardeşimin evliliği benimkinden önce bitmiş. Sorumlusu da kızkardeşimdi. Kızkardeşim benden 4 ıslak ufak. Eniştem ile ben aynı yaştayız. Bir gün dayanamadım sordum, “Enişte, eve hergün içip içip geliyorsun, kırmızı rakını getir evde iç, biz de seninle içeriz, sohbet ederiz!” dedim. Kızkardeşim hemen, “bulunmaz yaa! Ne hoş dışarda içiyor zıkkımlanıyor işte, birde evde masa mı kuracağım ona!” diye karşı çıktı. Eniştem de bana, “Kızkardeşinin dediklerini duyuyorsun değil mi baldız?” dedi.

“Enişte sen ona bakma, getir ben kurarım sana rakı masasını!” dedim. Eniştem işe gitti, ben kızkardeşimle konuştum… Kızkardeşim bana, “Abla eniştenle biz de anlaşamıyoruz!” dedi. Nedenini sordum. “Sikmekten doymuyor azgın herif, hergün sikilmedik ne amım, ne götüm, ne de ağzım kalıyor, bundan sonra bıktım!” dedi. Kızkardeşime kızdım, “Erkek beyefendi, sikecek te, sevecek te, olmadan gider dışarda orospunun bir tanesini siker!” dedim. “Aman abla sen karışma işime, gitsin bazan sikecekse siksin, siktiği karıya teşekkür dahi ederim!” dedi konuyu kapadı… Eniştem o akşam işten erken geldi, bir büyük rakı almış getirmişti. önce akşam yemeğini yedik, sonra salona geçtik. Rakı masasını ben hazırladım ve aralarını yapmak için kızkardeşime de bardak getirdim. Kızkardeşim, “Ben içmem, dizi bitsin ben gidip yatacağım, enişte baldız için siz!” dedi. Ben eniştemle içmeye başladım. Mecburen kızkardeşimin sevdiği diziyi izledik. dizi bitti, kızkardeşim, “Ben yatıyorum abla, masayı kurduğun bu gibi sen kaldırırsın!” dedi ve gitti yattı. Eniştem bana, “Görüyorsun işte, kızkardeşin böyle baldız, sebep dışarda içtiğimi anladın mı?” dedi. “Böyle de olmaz ki enişte, ben onu yola getiririm!” dedim.

“Boşver baldız, yola gelmez o!” dedi. içmeye devam ettik. Ben bir ara kalktım lavaboya gittim. Ordan da odama gidip geceliğimi giydim. Dönüşte konuşmak için kızkardeşimin odasına girdim, horul horul uyuyordu. Kapıyı sessiz sedasız kapayıp, tekrardan salona, eniştemin yanına gittim. Eniştem beni tepeden tırnağa süzdükten sonra, “şöyle gel yanıma otur baldız!” dedi. Gittim yanına oturdum. Eniştemin gözleri bacaklarımda ve göğüslerimdeydi devamlı. Bir fasıla elini bacağıma koydu, fakat hemen geri çekti. Eniştemin bacağıma o birkaç saniyelik dokunuşu dahi içimi ürpertmeye yetmişti. Bir garip olmuştum. Acaba niyetini yanlış mı algıladım diye eniştemin yüzüne baktığımda, beni sikecekmiş bunun gibi bakıyordu bana. Benden az bir cesaret alsa, net birşeyler olacaktı… Kızkardeşimle konuştuklarımız geldi aklıma, ‘kimi sikerse siksin, teşekkür bile ederim o karıya!’ demişti. neden benimle olmasındı? Enişteme biraz daha sokulup, ben de elimi onun bacağına koydum, yarağına yakın bölgeleri okşuyordum. Eniştemin yarağı büyümüş, önü çadırı kurmuştu bile. Eniştem elimi tutup tam yarağının üzerine koydu ve elime yarağını kavrattırıp elimi sıktırdı. Yarağının nabız bunun gibi atışını hissediyordum.

Hiç konuşmuyorduk. Dayanamadım, fermuarını açtım ve yarağını külodundan çıkardım, okşamaya başladım. kamışı kocamınkinden çok aşırı aşırı büyüktü. Eniştem kemerini çözüp pantolonunu biraz aşağı sıyırdığında o iri yarak tam serbest kaldı. derhal eğilip ağzıma aldım ve emmeye başladım. Emdikçe sanki yarağı ağzımda daha da büyüyor, ağzıma sığmıyordu. siki mosmor olmuştu ve damarları çıkmıştı. Ben yalarken eniştem de saçlarımı okşuyor, başımı yarağına bastırıyordu… Hiç beklemediğim anda birden bire ağzıma boşalmıştı. Döllerini yuttuğuma eniştem çok memnun olmuştu. Enişteme, “Nasıl, rahatladın mı enişte?” dedim. “Sağ ol baldız harikaydın, fakat sen rahatlamadın daha, ben de seni rahatlatayım!” dedi. Doğrusu körpecik kardeşime yakalanmaktan korkuyordum, “Beni boşver enişte…” dedim. Eniştem, “fakat olmamakta ki baldız, sen de oldukçadir yaraksızsın!” diyerek göğüslerimi açtı, memelerimi emmeye başlanıyor. Elini külotumun içine soktu, amımı okşadı. Sonra külotumu indirip çıkardı, beni koltuğa sırtüstü yatırıp, bacaklarımı yukarıya kaldırarak yanlara açtı ve amımı yalamaya başladı. çılgın bunun gibi yalıyordu amımı, diliyle sikiyordu beni. çok geçmeden kasılıp titreyerek orgazm oldum. Zevkten bağırmamak için dudaklarımı ısırdım resmen. Eniştem ayağa kalktığında yarrağı da yine kazık bu gibi duruyordu. birden beni tuttuğu benzeri ters çevirdi ve koltuğa domalttı. Arkama geçti ve arkadan yarağını amıma birseferde köküne kadar soktu ve sikmeye başlandı. Sonunda ikinci postayı amıma boşalmıştı… Yaklaşık bir aydır, taze kız kardeşim yatmaya gittiğinde gizlice sikişiyorduk eniştemle.

ikimiz de memnunduk bundan, lakin eniştemin derdi göbütünü de sikmekti. sürekli, “Hastayım o götüne baldız, sikmezssem ölürüm!” diyordu. ama ben karşı geliyordum, “Enişte sana vermeyip kime vereceğim,seve seve veririm, fakat yarağın aşırı büyük ve kalın, elimde olmadan bağırırım falan, apartmanı ayağa kaldırırız!” deyip götten siktirmiyordum. Eniştem sonunda, “Bu böyle olmayacak baldız, yer ayarlayacağım ve bağırta bağırta sikeceğim seni götünden!” dedi. “O zaman olur…” dedim. lakin kız kardeşim nereye gittiğimi problemca ne diyecektim. Eniştem ona da deva buldu, “Avukata gideceğim dersin, evden beraber çıkar gideriz…” dedi. Ertesi gün kızkardeşime aynen öyle dedim. Eniştem de, “Benim tanıdıkları avukat var, götüreyim…” dedi. Evden birlikte çıktık eniştemle. Arabasına bindik ve yola koyulduk. Arabada eniştem, “Baldız bugün seni öyle bir sikeceğim ki, hayatında öyle sikiş görmemiştirsin!” dedi. Yarım saat sonra tenha bir mahallede, öteki evlerden uzakta duran bir evin önünde durdu. Arkadaşının eviymiş. indik, içeri girdik. hemen öpüşmeye başladık. Sonra yatakodasına geçip soyunduk. Göğüslerimi sırayla dakikalarca emdi, ısırdı, yaladı. Zevkten delirtmişti beni, amımı siksin diye eniştemi üsbütüne çekmeye çalışıyordum. “Dur daha değil baldız…” diyerek kalktı ve ceketinin cebinden birşey alıp geldi. Küçük bir kavanoz bal getirmişti. Balı amıma dökerek amımı yalıyordu. Ben bundan sonra kendimi bırakmıştım, zevkten sesli sesli inliyordum.

Amımı yalayarak beni bir kez orgazm etti… Sonra beni ters çevirip yatakta dörtayak domalttı ve bu sefer göbütünün deliğine bal döküp yalamaya başlandı. Amımı ilk defa eniştem yalamıştı, şimdi gene ilk kez göbütün yalanıyordu. Eniştem bal döktüğü göbütüne dilini sokup çıkardıkça ben zevkten çıldırıyordum, tarifi imkanı olmayan bir zevkti bu. Enişteme küfür ederek yalvarmaya başlamıştım, “kevaşe çocuğu sik göbütünü artık, yalvartma, haydi sok!” diye bağırıyordum. Eniştem yarağını bal kavanozuna daldırıp ağzıma verdi, biraz yalatıp tekrardan arkama geçti ve o iri yarağını yavaş yavaş göbütüne sokmaya başlanmıştır. Ben duyduğum zevk ve acıyla karışık nasıl bağırıyordum lakin. Yarağını taşaklarına kadar göbütüne köklediğinde nefesim kesilmişti, gırtlaklanan bir hayvan gibi böğürüyordum resmen… Eniştem taşaklarını amıma çarptıra çaptıra ve beni bağırta bağırta sikiyordu göbütünü. Bana hiç bitmeyecek benzeri gelen yarım saat kadar pompalayarak sikti göttümü ve sonunda (o da böğürerek) göbütüne boşaldı. Eniştem o gün akşama kadar, dinlenip dinlenip, defalarca amımı, göttümü ve ağzımı sikti. Tam 7 aydır avukat bahanesiyle sikiştik. Daha sonra gerçekten avukata gittik ve kocamdan boşandım. şimdi eniştem bana ayrı bir ev kiraladı ve hergün, her fırsatta gelip, rahat rahat amdan götten sikiyor beni..


Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/hikayeblog/public_html/wp-content/themes/happenstance/single.php on line 65

Warning: file_get_contents(http://wp.com.tr/reklam/reklam.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/hikayeblog/public_html/wp-content/themes/happenstance/single.php on line 65

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir