Banyo Keyfi Yaparken Siktiler

sf

Merhaba sevgili hikaye severler bende sizler gibi sürekli okurdum bu sefer bakın yazıyorum. ben 19 yaşında idadi öğrencisiyim. Adım Serpil. ayrıca okulun voleybol takımında oynuyorum. Bir gün antremandan geldim çok fazla yorgundum. Her yerim ağrıyordu.eve geldim. Salondaki kanepeye kendimi zor attım yığılip kaldım. ıçim geçmiş bir ara kapı zili çaldı gözümü açacak halim yoktu. Kalmadım zaten gelen babamdı anahtariyla kapıyı açmış geldi. Bana seslendi kapıyı neden açmadın zili duymadınmi dedi. Baba ölüyorum yorgunluktan her tarafım ağrıyor dedim. Kanepeye oturdu başımı dizine kaydum. Omuzlarımı ovmaya başlandı ben acıyor dedikçe o yavaş hareketlerle okşama benzeri masaj yapıyordu. ıçim bir tuhaf oldu.
Başımı kaldırdım diğer tarafa çevirmek için onu kabarık Görünce içim bir garip oldu. Başımın arkasını degdirdim hızlı hızlı masaja devam etti . ay baba baba acıyo dedim. Sonra ansızın beni itti banyoya koşa koşa gitti. ılk kez altım ıslanmıştı. Bende banyoya gittim biraz bekledim babamı sonra ben girdim idrarımı yaptım altım ıslaktı. aşırı hoşuma gitti.
Sonra beraber babamla banyoya girdik annemde pazarda bulunduğu için fırsat bu fırsat doyasıya yaş ıslak babamla seviştik. Harika birşeydi. Sonra babam amımı açtı ve yavaşça okşamaya başladı ve sonrada diliyle yalamaya başladı. çok fazla güzel birşeydi. Sonra bakireliğim bozulmasın diye benim küçük popomu bir güzel sikti. ama popom dar olduğu için onun ki girmiyordu. çok fazla acıyordu. lakin zevkli bir durumdu. Sonrasında ıslatıp ıslatıp bana sokmaya çalıştı ve en son deliği genişlemiş olacakki zar zor içime girmeyi başardı. Hikeyem bu kadardı görüşmek üzere.

 


Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/hikayeblog/public_html/wp-content/themes/happenstance/single.php on line 65

Warning: file_get_contents(http://wp.com.tr/reklam/reklam.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/hikayeblog/public_html/wp-content/themes/happenstance/single.php on line 65

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir