Kız arkadaşımın Ablasıyla Parti

seks hikayeleri

Merhaba merhaba baylar ve bayanar sex hikayeleri seven takipciler,Bir kaç tane daha site üzerinde anılarım mevcuttur. Bu yaşadığım anıyı yaklaşık bir buçuk ay öncesinde yaşadım. Aklımdan çıkmayan bu anımı paylaşmak istiyorum. Sigara kullandığım için soluk problemi yaşıyordum ve seks esnasında kesileceğimi düşündüm. fakat vücuttaki o heyecan çok aşırı fenaydı. insanı adeta yerinden oynatıyordu. Gidip geliyorum ve bir kaç boşalmadan sonra geç boşalmalar başlıyor.

Adım Ferdi ve sevgilim Elcin ile aşırı sevişme anımız oldu. Bir gün onunla kalmak çok fazla istiyordum ama ev yoktu ve en sonunda buna onu bahsettim. Oda bana haber vereceğini söyledi ve yalan olmasın bir saat sonra bana döndü. Bizim ev boşalacak ve yalnız kalabiliriz dedi. Bende nasıl olacak dediğimde sen gel gerisine karışma dedi. Zaten o emin olmaksızın hiç bir zaman konuşmazdı. Zaten dediği bu gibi de oldu ama ben eve çok fazla heyecanlı gittim. Binaya girdim ve kapıda beni bekliyordu. içeriye girerek ona şimdi anlat dedim. Sarılarak odaya doğru yürüdük. Girdiğimizde ben aletini ağzıma alacağım dedi. Ne acelen var falan derken zaten kemeri çözmeye başlamıştı. Dokunmasıyla tavan yapan penisimi ağzına aldı. Yalamaya başladı ve sonrasında iyice zevke geldim. Biraz böyle devam etmesinin ardından sakso çekmeyi sürdürürken içeri bir tanesi girdi. Ablasıymış ve bizi o halde görünce gözleri açıldı. Elcin kendini hiç bozmadı ve ardından yanımıza gelerek zevkimize müşterek oldu. ikisi yarrağımı yalamaya başlaması üzerine beni yatağa yatırdılar. üzerimi komple soymasının ardından ablası üzerime çıktı. Yarrağımın üzerine oturdu ve yavaşça oynadı. Vajinasına tamamıyla girdim ve oda oynamasının üzerine tam boşalacağım sırada üzerimden indirdim. Bir iki derken iyice alıştım ve zıplamaya başlandı.

Hızlı bir şekilde üzerimde zıplarken beni baştan çıkardı ve kardeşi kıskanınca onu indirdi. Elcin kucağıma oturdu ve daha hiç inmedi. Ablası hiç planda yoktu ve üzerimde saatlerce durdu. Ablası da bana amını yalatmaya çalışıyordu fakat nereye kadar dayanacaktım. Göğüslerini de yalayarak müthiş bir şekilde dakikalarımı harcadım. iyiydi ve onlarla iki gün boyunca tıpkı yatakta uyudum.


Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/hikayeblog/public_html/wp-content/themes/happenstance/single.php on line 65

Warning: file_get_contents(http://wp.com.tr/reklam/reklam.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/hikayeblog/public_html/wp-content/themes/happenstance/single.php on line 65

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir